Organisation

Salg:

Jan Bjørkmann
Field Sales Manager/KAM Dansk Cater
Direkte: +45 4328 4361
Mobil: +45 2044 4030
E-mail: Jan.Bjoerkmann@unilever.com

Lars Eged Poulsen
Key Account Manager - Chains
Direkte: +45 4328 4340
Mobil: +45 2788 7169
E-mail: Lars.Poulsen@unilever.com

Martin Jønsson
Key Account Manager - Foodservice Danmark
Mobil: +45 5219 6212
E-mail: Martin.Joensson@unilever.com

Thomas Hoe
Distributive Account Manager - Dansk Cater
Mobil: +45 26126438
E-mail: Thomas.Hoe@unilever.com

Palle Enøe
KAM New Business
Mobil: +45 40163416
E-mail: Palle.Enoe@unilever.com

Karin Hvidberg
Key Account Coordinator
Direkte: +45 4328 4364
Mobil: +45 2044 4023
E-mail: Karin.Hvidberg@unilever.com

Melisa Røntved
Key Account Coordinator
Direkte: +45 4328 4378
Mobil: +45 2788 7158
E-mail: Melisa.Rontved@unilever.com

Liff Behrendt
Sales Operation/CRM Administrator/Webmaster
Direkte: +45 4328 4346
Mobil: +45 2788 7140
E-mail: Liff.Behrendt@unilever.com

Marketing:

Patric Bichot
Senior Channel Marketing Manager - Horeca
Direkte: +45 4328 4255
Mobil: +45 2810 3711
E-mail: Patric.Bichot@unilever.com

Yasmine Sørensen
Channel Marketing Manager - Public
Mobil: +45 2812 1590
E-mail: Yasmine.Sorensen@unilever.com

Frank Jakobsen
Udviklingskok
Direkte: +45 4328 4350
Mobil: +45 2612 6441
E-mail: Frank.Jakobsen@unilever.com

Ledelse:

Mathias Kronstrand
Country Sales Leader Danmark
Mobil: +45 2835 5239
E-mail: Mathias.Kronstrand@unilever.com

Mette Larsen
Business Controller
Direkte: +45 4328 4784
Mobil: +45 2788 7164
E-mail: Mette.Larsen@unilever.com

Salgskonsulenter:

Christina Dubgaard-Kock
Salgskonsulent - Nordsjælland
Mobil: +45 2788 7182
E-mail: Christina.Dubgaard-Kock@unilever.com

Frank Endahl
Salgskonsulent - Vestsjælland, Storkøbenhavn og indre by København
Mobil: +45 26770421
E-mail: Frank.Endahl@unilever.com

Henrik Birkekvist
Salgskonsulent - København og Sydsjælland
Mobil: +45 52196213
E-mail: Henrik.Birkekvist@unilever.com

Mads Damgaard
Salgskonsulent - Fyn & Øerne
Mobil: +45 30939410
E-mail: Mads.Damgaard@unilever.com

Brian Mortensen
Salgskonsulent - Midt og Vestjylland
Mobil: +45 2835 2261
E-mail: Brian.Mortensen@unilever.com

Max Bendix
Salgskonsulent - Sønderjylland
Mobil: +45 2788 7116
E-mail: Max.Bendix@unilever.com

Søren Holm Nielsen
Salgskonsulent - Nordjylland
Mobil: +45 2612 6432
E-mail: Soren.Holm-Nielsen@unilever.com

Michelle Clement
Salgskonsulent - Østjylland
Mobil: +45 2835 2262
E-mail: Michelle.Clement@unilever.com

 

Bestil din gratis vareprøve i dag
 
 

Tilbage Til toppen Send siden Print siden
Kontrol Raport Maizena Maille Milda Crème Bonjour Lätta Knorr Lipton Hellmann's Phase Carte d'Or Becel
www.unileverfoodsolutions.dk