Organisation

Salg:

Jan Bjørkmann
Field Sales Manager
Direkte: +45 4328 4361
Mobil: +45 2044 4030
E-mail: Jan.Bjoerkmann@unilever.com

Lars Eged Poulsen
Key Account Manager - Chains
Direkte: +45 4328 4340
Mobil: +45 2788 7169
E-mail: Lars.Poulsen@unilever.com

Claus Selde
Key Account Manager - Hørkram/Metro
Mobil: +45 52196214
E-mail: Claus.Selde@unilever.com

Palle Enøe
KAM New Business
Mobil: +45 40163416
E-mail: Palle.Enoe@unilever.com

Karin Hvidberg
Key Account Coordinator
Direkte: +45 4328 4364
Mobil: +45 2044 4023
E-mail: Karin.Hvidberg@unilever.com

Melisa Røntved
Key Account Coordinator
Direkte: +45 4328 4378
Mobil: +45 2788 7158
E-mail: Melisa.Rontved@unilever.com

Liff Behrendt
Sales Operation/CRM Administrator/Webmaster
Direkte: +45 4328 4346
Mobil: +45 2788 7140
E-mail: Liff.Behrendt@unilever.com

Marketing:

Patric Bichot
Senior Channel Marketing Manager - Horeca
Direkte: +45 4328 4255
Mobil: +45 2810 3711
E-mail: Patric.Bichot@unilever.com

Yasmine Sørensen
Channel Marketing Manager - Public
Direkte: +45 2812 1590
Mobil: +45 2812 1590
E-mail: Yasmine.Sorensen@unilever.com

Frank Jakobsen
Udviklingskok
Direkte: +45 4328 4350
Mobil: +45 2612 6441
E-mail: Frank.Jakobsen@unilever.com

Ledelse:

Mathias Kronstrand
Country Sales Leader Danmark
Mobil: +45 2835 5239
E-mail: Mathias.Kronstrand@unilever.com

Mette Larsen
Business Controller
Direkte: +45 4328 4784
Mobil: +45 2788 7164
E-mail: Mette.Larsen@unilever.com

Salgskonsulenter / Udviklingskonsulenter:

Christina Dubgaard-Kock
Udviklingskonsulent - Sjælland
Mobil: +45 2788 7182
E-mail: Christina.Dubgaard-Kock@unilever.com

Martin Jønsson
Salgskonsulent - Storkøbenhavn og Nordsjælland
Mobil: +45 52196212
E-mail: Martin.Joensson@unilever.com

Henrik Birkekvist
Salgskonsulent - København og Sydsjælland
Mobil: +45 52196213
E-mail: Henrik.Birkekvist@unilever.com

Mads Damgaard
Salgskonsulent - Fyn & Øerne og Vestsjælland
Mobil: +45 30939410
E-mail: Mads.Damgaard@unilever.com

Kim Vadum
Salgskonsulent - Midt og Vestjylland
Mobil: +45 2630 2789
E-mail: Kim.Vadum@unilever.com

Leo Sørensen
Salgskonsulent - Bornholm
Mobil: +45 2044 4025
E-mail: Leo.Sorensen@unilever.com

Max Bendix
Salgskonsulent - Sønderjylland
Mobil: +45 2788 7116
E-mail: Max.Bendix@unilever.com

Søren Holm Nielsen
Salgskonsulent - Nordjylland
Mobil: +45 2612 6432
E-mail: Soren.Holm-Nielsen@unilever.com

Thomas Hoe
Salgskonsulent - Østjylland
Mobil: +45 2612 6438
E-mail: Thomas.Hoe@unilever.com

 

 

Tilbage Til toppen Send siden Print siden
Maizena Unilever Food Solutions Maille Unilever Food Solutions Milda Unilever Food Solutions Crème Bonjour Unilever Food Solutions Lätta Unilever Food Solutions Knorr Unilever Food Solutions Lipton Unilever Food Solutions Hellmanns Unilever Food Solutions Phase Unilever Food Solutions Carte d'Or Unilever Food Solutions Becel Unilever Food Solutions
www.unileverfoodsolutions.dk